Zoals ik al zei hebben we vakantie en jullie kennen vast onze vakantietraditie inmiddels wel: elkaar een vakantiepakketje geven met een kleinigheidje, wat lekkers en ik geef er altijd een kaart bij, meestal ontbreekt een ijsje daarop niet.
Zo ook deze keer, een kaart om een luie vakantie in te luiden.
De achtergrond heb ik gemaakt met een stencil en twee tinten distress oxide. De luiaard is van Marianne Design, net als de tekst linksboven. De andere tekst is van Craft Emotions en het ijsje is van Card Deco.
Remco vind het gelukkig weer een leuke kaart.
Maar of hij nu echt de hele vakantie zal rondhangen en ijs eten? We gaan echt wel het e.e.a ondernemen, zoals veel wandelen, stadjes bezoeken en misschien ook wel fietsen. We hebben in ieder geval prachtig weer, tot nu toe zijn er al genoeg ijsjes genuttigd door Remco.
Leuke kaart met de luiaard en het lekkere ijsje Angelique.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
Hey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke kaart maakte je voor Remco. Leuk hoor met de luiaard. Zo schattig. Leuk hoe jullie dat doen elk jaar. Geniet ervan met dit mooie weer. Heerlijk om vakantie te hebben.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Wat een leuke kaart met de luiaard Angelique!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Wat een leuke vakantiekaart heb je, leuk met het ijsje erbij.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag, Hetty
Superleuk kaartje, dat ijsje is een hele grappige vondst, hahaha! Die luiaard is zo'n leuke stans, maar ehhh, #ikhebgenoeg ;)
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met de stoere luiaard en zijn ijsje, geniet lekker van je vakantie
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Enig de leuke luiaard op je mooie achtergrond, geniet van je vrije tijd.
BeantwoordenVerwijderenEen leuke traditie. De kaart is weer erg geslaagd. Je weet het ijsje er elke keer weer in te verwerken. Knap gedaan
BeantwoordenVerwijderenInderdaad, genieten als het kan, heel leuk kaartje met de luiaard, ik hoop dat hij zijn ijsje opheeft voor het gesmolten is, haha.
BeantwoordenVerwijderenLeuke vakantiekaart en die luiaard past helemaal bij een rustige vakantie.
BeantwoordenVerwijderenVeel plezier!
groetjes van Ank
Ik vind hem enig…super cute deze luiaard 🦥 met het ijsje!
BeantwoordenVerwijderenFijne vakantie, ons landje heeft mooie plekjes hoor!
Groetjes Ellen
Wat een leuke vakantiekaart, Angelique
BeantwoordenVerwijderenDat ijsje doet het em!
Hele fijne vakantie!
Liefs Martha
Wat een gave kaart met die luiaard op die mooie achtergrond, en het lekkere ijsje! Dat ijsje maakt het lekker persoonlijk;-)
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Een mooie en geslaagde kaart heb je voor Remco gemaakt. Leuk zo de luiaard met het ijsje in z'n pootje.
BeantwoordenVerwijderenLeuke toepasselijke tekst stempel. Geniet nog van jullie vakantie. Het weer heb je in ieder geval mee.
Groetjes, Astrid.
Hey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenGeniet van jullie vakantie, van ijsjes eten, uitstapjes maken en vooral van elkaar!
Leuke kaart maakte je om de vakantie in te leiden... Luieren mag ook natuurlijk, daar weet deze leukerd alles van!
Liefs,
Nancy
Ja die traditie voor Remco is mij bekend en hartstikke leuk Angelique!
BeantwoordenVerwijderenDe luiaard kaart is top, ga maar op zijn tijd lekker luieren, genieten en leuke dingen doen in de vakantie!
Zonnige zomergroetjes van Gerie
Fijne vakantie!
BeantwoordenVerwijderenJe hebt een mooie kaart gemaakt voor Remco.
Groetjes van Henriët
Jullie boffen echt nu, het weer is mooi en blijft dat ook nog wel even, dus geniet er maar ban en heel veel plezier samen! Ijsjes zullen er vast eens gegeten worden. Je kaart met de grappige luiaard tegen de vrolijke achtergrond is superleuk!
BeantwoordenVerwijderenJa, die kaart is leuk en even luieren is ook fijn. Maar het gaat al snel vervelen, dus groot gelijk dat jullie ook leuke dingen gaan ondernemen. Fijne vakantie!
BeantwoordenVerwijderenLeuke traditie en je kaart voor Remco is heel geslaagd. Knap om iedere keer weer wat anders met een ijsje te verzinnen. En dan is het wel heel fijn dat dat gewaardeerd wordt. Geniet maar lekker samen!
BeantwoordenVerwijdereneen geweldige gave kaart Angelique................gr karin
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke traditie!
BeantwoordenVerwijderenJe kaart voor Remco is geweldig en wat leuk dat jullie deze traditie volhouden. Krijg Jij ook een kaart? Ga lekker genieten samen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Nee, dat is echt mijn afdeling 🤭
VerwijderenEn weer slaagde jij er in om een kaart met een ijsje te maken…hoeveel heb je er ondertussen gemaakt voor hem? Hartstikke leuk met de luiaard en die tekst is geweldig! Geniet er lekker van xx
BeantwoordenVerwijderenHahaha, daar is dan de luiaard met een ijsje! Past perfect. Moest je er nog bij vertellen dat de luiaard niet persoonlijk bedoeld was? Het is een superleuke kaart!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke kaart om de vakantie in te luiden Angélique. Hopelijk is die luiaard niet te traag om het ijsje op te eten hihi.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Echt ijsjes-weer inderdaad! Veel plezier samen!
BeantwoordenVerwijderenHaha, een geweldige kaart en geweldige tekst. Zo mooi toepasselijk. Je boft met het weer zeg, geniet er maar van. Ik kijk uit naar maandag! Groetje, Nelleke
BeantwoordenVerwijderen