Pagina's

donderdag 21 augustus 2025

Merry Christmas to you!

 Tsja, het is kerstkaartendonderdag, maar ook de reminderdag bij Cheerful Sketches... hmm... ik laat vandaag wel mijn kerstkaart zien en morgen de reminder voor Cheerful Sketches, dan worden jullie er extra aan herinnerd, want jullie zien vast vandaag al genoeg voorbeelden van de sketch en morgen dan weer één van mij 😁

Ik heb een kaart gemaakt voor de maandchallenge van 52 Weeks to Christmas, maar ook voor Knutsels en Kadootjes waar ze meerdere vouwen vragen.

Ik vond mijn zeshoekige stans een beetje aan de kleine kant voor de kaartvorm en daarom heb ik er vier aan elkaar gestanst. Dat was wel even opletten en precies werken, maar het is gelukt, uit één strook van 34 x 10 cm.


Ik decoreerde het met papier en zelf uitgeknipte plaatjes uit verschillende kerstblokken van Craft Sensations en wat stansjes (lampjes, hulst en dennetakjes) van Avec. De kaart kun je ook laten staan:


En opgevouwen is het gewoon een zeshoek.


De randen van de donkergroene zeshoeken heb ikmet een beetje lijm en wit/transparante sneeuwglitter bewerkt om het extra feestelijk te maken.
Ik vind hem leuk geworden, leuker dan verwacht.

Tot morgen voor de reminder van Cheerful Sketches en zaterdag is het weer tijd voor de Snoesjes uitdaging van de Crealadies 🤗

27 opmerkingen:

  1. Wat een leuke slingerkaart heb je gemaakt.
    Mooi aangekleed
    Fijne dag,
    Hetty

    BeantwoordenVerwijderen
  2. wat een mooi zeshoekig kaartje, leuk hoe je er een soort slinger van hebt gemaakt. Wat een schattige plaatjes heb je gebruikt
    bij mij vandaag een kerstkaartje met de sketch
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Hey Angélique,
    Wat een gave kaart zo met die meerdere zeshoeken. Echt super leuk gedaan. De plaatjes zijn echt schattig. Leuk ook het detail rondom de rand. Echt heel mooi gemaakt.
    Fijne donderdag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Jij bent ook al zo fenemstig ( slim) bezig geweest. Ik denk eerst het zijn er veel meer dan 6. Maar opgevouwen zijn het er gewoon 6. Heel leuk bedacht en uitgevoerd, het is ene prachtig geheel geworden. Groetjes, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een superleuk idee om er zo'n sliert van zeshoeken van te maken, Angélique! Mooi gedaan.
    Bedankt voor je deelname aan onze uitdaging!
    Groetjes
    Jantine DT 52WTC

    BeantwoordenVerwijderen
  6. een mooi lief kerstkaartje Angelique........gr karin

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Super leuke kerstkaart Angelique.
    Leuk bedacht zo, de 6 hoekjes aan elkaar.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat heb je dit GAAF gedaan Angelique....prachtige kaart!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Dat heb je leuk gemaakt, Angelique
    Mooi die zeskantige kaartje aan elkaar, op deze manier zou je de Lavinia stempeltje ook kunnen gebruiken.
    Liefs Martha.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wow, wat heb je dat mooi gemaakt: een hele slinger zeshoekige kaarten en dan ook nog leuk versierd!

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Wat een leuk idee om van met deze mal een 4-luikje te maken. Leuke plaatjes heb je gebruikt.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Leuk model! En gaaf gedecoreerd ook, die lampjesslingertjes passen echt perfect!!

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat gaaf !!!!
    Goed bedacht !!!!
    groeten Ineke
    DT52WTC

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Oh wat leuk bedacht en mooi gemaakt Angélique. Het ziet er heel feestelijk uit en alle delen zijn zo leuk gedecoreerd. Een mooie bijzondere kerstkaart vind ik.
    Dank je wel voor je deelname aan de challenge bij 52 WTC.
    Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Wat een mooie aparte kaart heb je gemaakt. Schattige afbeeldingen ook op verwerkt.

    Groetjes, Astrid.

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Wauw dat heb je mooi gedaan, het is een schitterend kaartje geworden.

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Wow wat super goed bedacht om meerdere zeshoeken aan elkaar te maken, echt heel gaaf geworden!
    Groetjes Trudy

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Ook deze vorm van de zeshoekige kaart vind ik heel origineel en heel mooi uitgewerkt.
    Groetjes van Marian.

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Wat een leuk idee om 4 hexagons aan elkaar te maken. Heel erg leuk gedaan met de leuke plaatjes.
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  20. Een superleuke kerstkaart zo. Mooi idee om deze hexagons aan elkaar te laten zitten

    BeantwoordenVerwijderen
  21. Leuk zeskantige model. Erg leuk om 4 aan elkaar te maken. De kaart is erg leuk opgemaakt. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  22. Goed bedacht!! Als die hexagns aan elkaar. Heel leuk zo'n vouwkaart! Dank je wel voor het meedoen bij K&K!

    BeantwoordenVerwijderen
  23. Wat een leuk idee om er zo'n lange kaart van te maken met 4 zeskantige. Top hoor. Mooi gemaakt metxal die plaatjes erbij. Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke

    BeantwoordenVerwijderen
  24. Nouuu ik voorzie een winnaar want wat heb je dit gaaf gemaakt zeg xx

    BeantwoordenVerwijderen
  25. Wat een goed idee was ik nou weer niet opgekomen.
    Leuke plaatjes heb je gebruikt, je voelt de kou😁

    BeantwoordenVerwijderen

Dankjewel voor je reactie, daar word ik blij van!
Je reactie moet eerst goedgekeurd worden voordat het geplaatst wordt vanwege de vele spam, dus het kan even duren tot je je reactie op het blog ziet.