Bij de Crealadies loopt er een challenge met thema "Over the edge/over de rand" en daar willen wij jullie graag aan herinneren.
Ik maakte een voorbeeldkaart met een kat aan een tros balonnen waarbij de balonnen over de rand steken.
De leuke lapjeskat is voor de meesten van jullie wel een bekende, een stans van Marianne Design. Het papier met spelende katten is van Craft Sensations, de tekst van Crealies. De ballonnen zijn denk ik van Ali, de steentjes zijn diamond painting steentjes.
Deze kaart gaat volgende week naar een jarige cliënt van mij die van katten houdt, hij zal zeker in de smaak vallen.
Jullie vinden de challenge hier en jullie kunnen zoveel als jullie willen meedoen tot 22 februari 20.00 uur.

Wat een leuke kaart heb het poesje.
BeantwoordenVerwijderenGoed idee zo met de ballonnen, ze vliegen echt weg.
Fijne dag,
Hetty
Hahaha, wat een leuke kaart... De kat vliegt natuurlijk de lucht in! Ja, ik zou ook wel blij worden van zo'n kaart!
BeantwoordenVerwijderenHey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenIk had hem natuurlijk al gezien maar wat een super leuke kaart. Lekker vrolijk en mooi met de kat van MD. Heel erg leuk gedaan.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
wat een mooi kaartje met de leuk poes aan de ballonnen, hopelijk houdt hij zich goed vast, wat een schattig design papier
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Super leuke kaart voor de challenge Angelique.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
Prachtig voorberldkaartje, Angelique
BeantwoordenVerwijderenZo leuk met dat feestelijke katje!
Liefs Martha
Superleuke, vrolijke kattenkaart. Je cliënt zal dit zeker waarderen!
BeantwoordenVerwijderenDe kat herken ik niet meteen, maar wat een leukerd is dat zeg.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat je er een lapjeskat van gemaakt hebt.
Ik doe zeker nee hoor net de challenge, ik vind het en hele leuke toegankelijk uitdaging.
een super mooie en vrolijke lieve kaart Angelique.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie, lieve kaart heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenLeuk idee met de ballonnen. Mooi lapsjeskatje, gelijkt op onze Mixi.
Knap voorbeeld voor jullie challenge.
Groetjes,
Carla
een mooie reminder kaart Angelique.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Superleuke kaart, die tekststans vind ik tof!
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Weer een superleuke kaart. Die kattenstans-set heb ik ook, zo leuk!
BeantwoordenVerwijderenMijn over-the-edge-kaartje ligt klaar en zal ik van de week plaatsen. Met jouw uitleg erbij gaat dat vast en zeker lukken :)
Wat een gave kaart! Die kat en de leuke ballonnentros zijn echt superleuk! Mooi papiertje voorde achtergrond en een leuke tekst op deze manier!
BeantwoordenVerwijderenWa5 een leukerd Angelique. Mooie vrolijke kleurtjes op de kaart. Dat is mooi in deze trieste tijd. D3 kaart weer erg leuk gemaakt. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWat een leukerd Angélique, heel feestelijk. Leuke inspiratie-kaart.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Leuk en grappig deze poezen kaart
BeantwoordenVerwijderenTop voorbeeld Angelique voor de challenge, wat een mooie, blije kaart!!!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Oh, wat is dit een leukerd geworden Angelique! heel feestelijk!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Ja, hij is hardstikke leuk! Had hem natuurlijk al gezien, maar nog niet gezegd dat ik hemheel leuk vind.
BeantwoordenVerwijderenWat een lief en schattig kaartje. Leuk gedaan zo hangend aan de ballonnen.
BeantwoordenVerwijderenMooi de diamond painting steentjes. Ik gebruik ze ook regelmatig voor mijn kaarten.
Groetjes, Astrid.
Ik had hele andere associaties bij over de rand maar toen ik de ballonnen zag, begreep ik het. Een heel leuk kaartje.
BeantwoordenVerwijderen