Een week of tweegeleden waren Elle-Jeanne en haar an 50 jaar getrouwd, ik vond dat een kaart op zijn plaats zou zijn en dus ging ik voor ze aan de slag. Ik koos voor een prachtig plaatje van 2 zwanen, dat was het uitgangspunt.
De achtergrond maakte ik met metallic waterverf, voor de lotusbloem en het blad kleuree ik een ander stukje papier met geel en groen metallic waterverf en stanste het uit. De ringen werden glanzend goud en voor de tekst en de cijfers 50 koos ik een stukje va een behangstaaltje in de kleur van de snavels. Het frame stanste ik uit een geel behangstaaltje.
Morgen laat ik de kaart voor Diny en haar man Peter zien.
Wat een plaatje, letterlijk en figuurlijk... Prachtige symboliek die twee zwanen!
BeantwoordenVerwijderenHey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart heb je gemaakt voor Elle-Jeanne. Echt heel mooi gedaan. Gaaf met de metallic verf.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Erg mooi.
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke kaart met de mooie zwanen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Henriët
Prachtige felicitatiekaart, Angelique
BeantwoordenVerwijderenDaar zal het gouden bruidspaar blij mee zijn!
Liefs Martha
wat een mooi kaartje met het mooie plaatje en de leuke details erbij
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Een hele mooie kaart die hier staat te pronken.
BeantwoordenVerwijderenNogmaals Dankjewel Angelique .
Wij zijn er heel blij mee.
Groetjes Elle-Jeanne
Super lief om een mooi kaartje voor dit bruidspaar te maken en de zwanen een hele goede keuze! Prachtig gedaan Angelique en je hebt ze vast verrast!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Een echte romantische kaart goed passend bij een huwelijksjubileum. Wat mooi die metallicverf, mooi resultaat
BeantwoordenVerwijderengroetjes van Ank
Prachtig kaartje. Mooie achtergrond en die zwanen zijn heel toepasselijk voor deze gelegenheid!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart, heel chic!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart met de zwanen om het paar te feliciteren.
BeantwoordenVerwijderenHey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenZo alles bij elkaar werd het een hele mooie, feestelijke kaart!
Diny en Peter zullen dit zeker gewaardeerd hebben!
Liefs,
Nancy
Een prachtige kaart voor Elle-Jeanne en haar man. het zwanenplaatje past heel mooi voor deze speciale gelegenheid.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wow wat een schitterende kaart, heel deftig!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Een hele mooie felicitatie-kaart voor het gouden bruidspaar Angélique.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat een mooie kaart met zwanen maakte je voor Elle-Jeanne en haar man.
BeantwoordenVerwijdereneen mooi kaartje Angelique........gr karin
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi kaartje voor een 50 jarig huwelijk. Leuk met de zwanen! Vind ik echt bij Elle Jeanne passen op de een of andere manier.
BeantwoordenVerwijderenNou ik dacht voor een deel net zoals GerJanne en jij. Ik vind het leuk dat je de zwanen gebruikt hebt, zwanen zijn heel erg trouw heb ik wel eens gehoord. Mooie kaart laat je zien. Groetjes, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenEen heel mooi en lief kaartje maakte je voor dit mooie jubileum, de zwanen zijn schitterend xx
BeantwoordenVerwijderen