Geweldig, al het enthousiasme dat we mogen ontvangen betreffende ons nieuwe challengeblog! Zo te lezen kijken jullie net zoveel als wij uit naar de eerste uitdaging.
Wat ook een heugelijk feit is, is dat GerJanne vandaag jarig is! Ze was gisteren al druk met taarten bakken, maar dat vindt ze helemaal niet erg, want ook dat is een hobby van haar. Ze heeft zelfs een favoriete cupcake-stans; die heb ik niet, maar wel een andere (die GerJanne volgens mij zelf ook heeft), die wilde ik op de kaart hebben.
GerJanne houdt ook van aparte modelletjes, liefst niet al te ingewikkeld, die vond ik gelukkig ook (hier) en zo is mijn kaart voor haar tot stand gekomen. O ja, het papier is van het pak dat we op de ArtSpecially-beurs kochten en samen deelden.
Zo komt de kaart uit de envelop:
En zo ziet de kaart eruit als hij open is (het witte papier ligt op de persoonlijke wens, ik was vergeten daarvoor een foto te nemen):
Eens zien of ik inmiddels weer een filmpje kan uploaden zodat je de beweging in de kaart kunt zien:
Nee, helaas, die werkt niet. Ik zal het later nog eens proberen.
Tot morgen, dan laat ik weer een kerstkaart zien. Ik zei eerder dat ik al genoeg kerstkaarten heb voor dit jaar, maar dat is niet meer zo: vorig weekend had ik de kerstkaarten mee naar mijn moeder zodat ze er nog één of twee kon uitzoeken voor buren, ze had er nog een paar liggen van vorig jaar. Het werden er meer, want ze kon niet kiezen en één nam ze voor zichzelf om neer te zetten, ik heb er dus nog wat nodig 😂
Hey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenWat een feestelijke kaart stuurde je naar GerJanne!
Ik volg jullie nieuwe blog al hoor!
Heel benieuwd... Alleen niet zoveel tijd om aan uitdagingen mee te doen, er liggen altijd zoveel opdrachten op mijn tafel...
Liefs,
Nancy
Wat een supergave toepasselijke kaart voor Gerjanne.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt hem echt gemaakt met je gedachten bij haar,dat is te zien.
Gaaf modelletje.
Ach moeders blij en jij hebt weer een doel!
een mooie feestelijke kaart Angelique.......gr karin
BeantwoordenVerwijderenLeuke kaart heb je gemaakt voor GerJanne, leuk met de cupcake in de hoofdrol.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag en nog succes met kerstkaarten maken.
Hetty
Leuk model en een cupcake, perfect voor jarige GerJanne! Leuk dat je moeder je kaarten zo mooi vindt Angelique!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Feestelijk! En ja hoor ook ik vind het fijn dat jullie een nieuwe challenge zijn gestart. Of ik veel ga kunnen meedoen, dat is nog iets anders, maar de intentie is er wel. 😉
BeantwoordenVerwijderenWat een gave cupcake kaart passend bij Gerjanne heb je gemaakt. Wat superleuk dat de crealadies een eigen blog zijn begonnen en wens jullie heel veel succes. Wat een kanjer is Remco, iets kopen, iets verzinnen en ook nog op rijm jullie uitdagen. Super!! Ben inmiddels volger.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Haha, kon je de kaart die je moeder koos niet gauw schrijven en dan aan haar geven want die vond ze dus heel erg mooi, zo te lezen.
BeantwoordenVerwijderenWat een leuk model, voor GerJanne, héél leuk om 1 van haar favoriete cupcakes op haar kaart te verwerken.
Wat zal ze veel kaarten krijgen vandaag.
Hey Angélique,
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuk model kaart maakte je voor Gerjanne. Heel erg leuk gedaan weer. De cupcake is heel toepasselijk hihi. Ohoh. Toch weer kerstkaarten. Ik snap je moeder wel, jou kaarten zijn ook altijd zo leuk.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Wat een leuke kaart voor GerJanne, waar veel van haar op samen komt.
BeantwoordenVerwijderenTja, eigenlijk weet je dat van tevoren toch als je je kaarten meeneemt naar je moeder.....maar dan heb jij weer wat te doen...
Gefeliciteerd met je din en team maatje GerJanne. Een bak kaart ligt voor de hand hè, want dat doet ze graag, een hele mooie kaart met glitters, daar gaat ze vast van stralen! ! Een filmpje invoegen, daarvoor eerst een video filmpje maken en opslaan bv op buroblad. Dan ga j e naar de pagina waar je een blogpost maakt en zie je naast afbeelding invoegen, icoontje video invoegen en volg je de stappen, net zoals een kaart invoegen op je blog ... succes!!!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Dankjewel voor je hulp, het probleem is niet dat ik niet weet hoe het moet, maar dat blogger het filmpje niet wil plaatsen.
VerwijderenDat is een leuk modelletje, prachtig gemaakt. Daar zal GerJanne blij mee zijn.
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor de link, ik zal het eens bekijken.
Groetjes,
Karin
Een gave kaart voor de jarige wat een leuk model en mooi aangekleed.
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke en feestelijke kaart met de cupcake en al die ballonnen Angelique. En wat een leuk verrassend modelletje!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
wat een mooi kaartje met de lekkere cupcake erop en een leuk patroon heb je gebruikt, helemaal in de stijl van Gerjanne
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Heel gaaf kaartje! Het papier zag ik meteen. Echt zo vrolijk. En dat model is ook echt eentje om te onthouden.
BeantwoordenVerwijderenJammer van het filmpje, maar ik heb hem niet nodig😆...
Nogmaals dank je wel!
Prachtige feestelijke kaart voor Gerjanne heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenMooi kleuren.
En taartjes bakken is haar hobby.
Groetjes Elle-Jeanne
Wat een mooie en feestelijke kaart voor GerJanne en met een cupcake helemaal goed, zeker voor iemand die graag bakt!
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart, Angelique
BeantwoordenVerwijderenZal GerJanne blij mee zijn!
Leuk model, jammer van het filmpje
Liefs Martha
Wat een heerlijk zoet kaartje heb je voor GerJanne gemaakt Angelique!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
prachtige kaart maakte je voor Gerjanne.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Haha, jou moeder heeft jou kerstkaart al gehad. Nog lekker een paar maken, is altijd zo leuk toch om te maken. Jou kaart voor GerJanne ziet er prachtig uit. Ik heb ze vanmiddag nog niet kunnen bewonderen, daar was het te druk voor. Maar dat komt nog wel. Groet, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke kaart! Ik was wel benieuwd naar het filmpje. We doen het nu maar zonder.
BeantwoordenVerwijderenWat een feestelijke kaart! De ontvangster zal er blij mee zijn denk ik.
BeantwoordenVerwijderenDie feestelijke kaart past helemaal bij GerJanne, voor zover ik haar via de blog ken...
BeantwoordenVerwijderen